Svatby

Poskytneme vám poradenství ohledně svatebního obřadu a hostiny, půjčoven stanů, podlah, nábytku, hudby, svatebních šatů, živé i umělé květinové výzdoby, fotografické ateliéry. Doporučíme vám šikovné výrobce svatebních dortů. Nabídneme místní kadeřnice, manikérky a jiné.

Svatební dekorace

Svatební dekorace si můžete koupit nebo půjčit

Nabízíme dekorace na svatební obřad nebo hostinu. Některé lze koupit, jiné pronajmout. A další jsou jen součástí pronájmů našich zahrad. Nebo si také můžete koupit perly, křišťálky skleněné nebo plastové, mašle, motýly, bílé i barevné koule, girlandy, světýlka, lucerny a další komponenty potřebné na aranžování slavnostních příležitostí ..

Pronájem krásné zahrady na svatební obřady, oslavy a fotografování

Krásná romantická zahrada je ideálním místem pro vaší svatbu nebo oslavu

Nabízíme pronájem krásných zahrad v Králově Dvoře a v Trubíně.  Ideální prostředí na svatební obřady. Zahrady jsou vhodné i na další společenské akce: oslava narozenin, firemní akce, křtiny a jiné. Můžete romantické prostředí využít i pouze pro fotografování. V ceně pronájmu je altán, základní výzdoba a vybavení;  možnost pronájmu dalších rekvizit.

Krásná romantická zahrada je ideálním místem pro vaší svatbu nebo oslavu. A romantickým zátiším pro krásné svatební fotografie.