Pronájem krásných zahrad na svatební obřady, oslavy a fotografování

Krásná romantická zahrada je ideálním místem pro vaší svatbu nebo oslavu

Nabízíme pronájem krásných zahrad v Králově Dvoře a v Trubíně. Ideální prostředí na svatební obřady. Zahrady jsou vhodné i na další společenské akce: oslava narozenin, firemní akce, křtiny a jiné. Můžete romantické prostředí využít i pouze pro fotografování. V ceně pronájmu je altán, základní výzdoba a vybavení; možnost pronájmu dalších rekvizit.

Zahrada je obklopená zelení

Zahrada v Králově Dvoře, určená na svatební obřad a malé diskrétní akce, například výročí starých rodičů, výročí svatby, narozeniny v malém počtu lidí. Jde o velmi krásné prostředí s vodopády, vzrostlou zelení, a nádhernými keři. To vše je obklopeno kamennou zdí. Další přilehlá zahrada v Králově Dvoře je určena pro velký počet lidí, například na svatební hostinu, podnikovou párty a jiná setkání. Můžete si pronajmout stany a vše vyzdobit podle vašeho přání a vkusu. Sami nebo s pomocí odborníků. Pozemek ve velký 4.000 m2, oplocený, na kraji města.

K dispozici jsou i jiné zahrady. K pronájmu pozemku na obřady je zahrnuta i základní výzdoba altánu, židle a obřadní stůl zdobený volány, krajkami a květinami. Obě zahrady na obřady jsou úchvatné a postarají se tak o nezapomenutelné chvíle na vaší svatbě. Fotografie z tohoto prostředí budou v budoucnu obdivovat všichni vaši hosté i potomci.

Můžete si zahradu objednat i pouze na focení, pokud váš obřad či slavvnost proběhly jinde.

Krásná romantická zahrada je ideálním místem pro vaší svatbu nebo oslavu. A romantickým zátiším pro krásné svatební fotografie.